Про нас

ПРО НАС

ТОВ «БРК ЕЛЕКТРИКС» - торгова компанія, яка працює у сфері комплексних поставок електротехнічної, світлотехнічної, кабельно- провідникової продукції, щитового обладнання, сухих трансформаторів з литою ізоляцією систем тепло- та водопостачання. Компанія БРК ЕЛЕКТРИКС є імпортером та ексклюзивним представником в Україні бренду HYUNDAI ELECTRIC (модульне обладнання, автоматичні вимикачі в литому корпусі, магнітні контактори, повітряні автоматичні вимикачі, вакуумні автоматичні вимикачі та високовольтне обладнання). Також в компанії діє власне виробництво металовиробів. Наші спеціалісти розробляють конструкцію за схемами замовників, проводять зварювальні та слюсарні роботи, порошкове фарбування. Для лазерної різки та згинання металу використовується найсучасніше швейцарське обладнання – Bistronic BySprint Fiber та Bistronic Xpert 100. Всі вироби виготовляються згідно ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT).

Ексклюзив

Електричне обладнання Hyundai electric, від офіційного дистриб'ютора в Україні.

Асортимент

Широкий вибір продукції, який підтримується на складі та постійно збільшується

Відповідальність

Продукція, яка повністю відповідає заявленим технічним характеристикам

Професійність

Професійні консультації від фахівців та допомога при виборі необхідних виробів

Зручність

Максимально зручні умови для співпраці (швидка доставка, справедливі та конкурентоспроможні ціни)

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Модульне обладнання

  • HGD - автоматичні вимикачі
  • HRG - диференційовані автоматичні вимикачі
  • HSD - вимикачі навантаження
  • HIC - контактори
Повна лінійка рішень щодо захисту від перевантаження, короткого замикання і струму витоку на землю. Вони дозволяють контролювати стан електроустановок та призначені для побутового, комерційного та промислового застосування.

Автоматичні вимикачі в литому корпусі

  • HGМ - вимикачі з термомагнітним розчіплювачем та регулюванням номінального струму
  • HGD -вимикачі з електронним розчіплювачем та регулюванням номінального струму до 800 А​
  • UCB - вимикачі з електронним розчіплювачем та регулюванням номінального струму до 1600А
Вимикачі в литих корпусах серії HGM, HGD і UCB характеризуються простими у використанні функціями при одночасному забезпеченні універсальності і високих робочих характеристиках, що відповідає вимогам до компактності та простоти технічного обслуговування.

Магнітні контактори

У магнітних контакторах Hyundai серії HGC застосована модульна система конструкції, що забезпечує швидку і просту установку допоміжних контактних блоків, таймерів, механічного блокування і т.д. HGC поєднують в собі високу якість, економічність і надійність. Застосування нових матеріалів дозволило підвищити механічну зносостійкість, зниження можливої ​​появи корозії, а сердечник за допомогою спеціальної антикорозійної обробки працює безшумно.Конструкція контакторів серії HGC розроблена спеціально для промислового застосування, вони підходять до різних систем управління і використовуються переважно в промисловості і на електростанціях, де висока надійність є невід'ємним критерієм.

Повітряні автоматичні вимикачі (ПАВ)

Повітряні автоматичні вимикачі серії HGS і HGN - нові продукти на ринку, що володіють максимально затребованою відключаючою здатністю і має гарантію безпеки і якості, здатний задовольнити покупця вибором модельного ряду і компактними розмірами. ПАВ HGS і HGN мають високу відключаючу здатність і новітнє захисне реле відключення, що дозволяє використовувати його в різних цілях, в тому числі при обслуговуванні будівель, центрів зберігання і обробки даних, промислових підприємств і т.п. ПАВ HGS і HGN дозволяють не тільки регулювати уставки спрацьовування від струмів КЗ, а й регулювати час спрацьовування. Крім того, повітряні автоматичні вимикачі мають функцію спрацьовування при виникненні однофазних коротких замикань на землю.

Вакуумні автоматичні вимикачі

HYUNDAI створив екологічно безпечні вакуумні вимикачі, які здатні надійно відключати як номінальні значення струмів навантаження, так і високі струми, що виникають при несправності. У всіх вимикачах HG застосовується технологія твердої ізоляції, яка вже протягом багатьох років використовується в самих різних областях. Вимикачі HG стандарту IEC пройшли випробування в незалежній організації відповідно до вимог останніх стандартів IEC 62271-100 і IEC 62271-1. Всі вимикачі HG відповідають або перевершують вимоги до електричних і механічних компонентів E2, M2 і С2 відповідно до вимог стандарту IEC 62271-100. Новітні розробки компанії HYUNDAI в області електрообладнання дозволили отримати надійний і якісний продукт світового класу. Кожен вимикач HG проходить механічну і електричну перевірку і лише після цього залишає завод, сертифікований по ISO 9001.